ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

- AKO PRESVEDČIŤ KLIENTKU, ABY SA ROZHODLA PRE NUGENESIS?

Je to novogeneračná metóda v nechtovom dizajne. Predstavuje dipový systém, vďaka ktorému sú nechty rýchlo hotové a sú nielen pekné a tenké, ale aj zdravé a pevné. Sú flexibilné ako gél, trvácne ako akryl, pričom svojou hrúbkou sa najviac podobajú géllaku. Nugenesis je produkt, ktorý obsahuje vitamín E a Kalcium. K modelovaniu nie je potrebná UV lampa, schne to na vzduchu.

- DAJÚ SA PREDLŽOVAŤ NECHTY S NUGENESIS?

Áno, nechty sa dajú predlžovať pomocou šablón, ako aj aplikovaním tipov. Ich povrch sa nebrúsi, tým sa nepoškodzuje povrch vlastného nechta.

- AKO ČISTIŤ ŠTETCE POMOCNÝCH TEKUTÍN?

Fľaška s čiernym vrchnákom, Brush Softener, slúži na čistenie zanesených štetcov. Na konci pracovného dňa jemne utrieme štetiny do buničiny a vymeníme vrchnák štetca s vrchnákom Softenera. Fľašky poutierame vatou alebo buničinou namočenou do acetónu.

-  DAJÚ SA NUGENESIS NECHTY DOPĹŇAŤ?

Áno dajú, avšak pri problematických nechtoch sa odporúča modeláciu celkom rozpustiť a spraviť nanovo. Robí sa to z dôvodu, aby sa vitamín vstrebal do problémového lôžka.

- AKO ODSTRÁNIŤ MODELÁCIU NUGENESIS?

Najdôležitejším krokom pri odstránení je narušiť lesklý povrch pomocou brúsneho nástavca alebo pilníka. Modeláciu Nugenesis je možné rozpustiť až po tomto kroku. Docieliť to vieme pomocou acetónu s lanolínom, ktorý nevysúša okolie nechta, prípadne použitím acetónového odlakovača. Po zbrúsení nechtov ich jednotlivo zabalíme do alobalu s vatou napustenou acetónom, či odlakovačom. Po pôsobení maximálne 8 min. sa celý materiál rozpustí.

- ČO OBSAHUJE PRÁŠOK?

Všetky prášky, či už farebné alebo stavebné, obsahujú prvok TITANIUM OXID (Oxid Titaničitý). Je to chemická zlúčenina kyslíka a titánu, minerál, ktorý sa v prírode vyskytuje v niekoľkých podobách. Používa sa ako prísada ku kozmetickým prípravkom. Kvôli výraznému jasu a veľmi vysokému lomu (n=2,7) je často používaný vo forme pigmentu. Okrem toho má aj UV rezistenčné vlastnosti, čo znamená, že pohlcuje UV žiarenie. Má vysokú odrazivosť, jas, farebnú stálosť a nepriehľadnosť. Titanium Oxid má tiež aj vysokú hydrofóbiu – odpudzuje vodu. Tento minerál sa používa okrem kozmetiky aj v lekárstve ako potravinárske farbivo alebo aj ako pigment pri tetovaní. Ďalej prášky obsahujú prvky: Polymér, Benzoyl peroxid, Methacrylat (Metakrylát), Pigment, pričom niektoré farby obsahujú aj trblietky.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie