ŠKOLENIA

 

Školenia sú rozdelené na 2 moduly, na tzv. dva stupne.

Ten prvý zvládne aj začiatočník, tam sa naučíme pracovať správne na vlastných nechtoch. Bez predlžovania.

Na druhom stupni sa naučíme všetkými troma spôsobmi predľžovať nechty.

TERMÍNY SA STANOVUJÚ VŽDY PODĽA ZÁUJMU A NA ZÁKLADE DOHODY! /Väčšinou piatky/

O svoje znalosti sa rada podelím vrámci školenia. Školenia sú pre každého záujemcu, ktorého zaujala novogeneračná technológia dipového systému, zn. NUGENESIS a chce si metódu osvojiť, resp. naučiť sa ju používať v praxi., alebo pre osoby ktoré si individuálne zakúpili set na domáce použitie a majú s modelážou problém. 

Ak ste rozhodnutá, že túto techniku zvládnete aj sama doma a viete lakovať, neváhajte, príďte sa zoznámiť s touto metódou na školení, kde sa sama presvedčíte o svojich zdatnostiach. Všetko si spolu prejdeme a naučíme sa to správne používať.

Školenie nie je akreditované štátom.

Absolvovaním školenia získava každý záujemca diplom o úspešnom ukončení vzdelávacieho seminára dipový systém NUGENESIS. Od septembra POZOR na 2 MODULY!

Cena školenia v dohodnutom termíne je 120€/150€. Maximálny počet zúčastnených sa odvíja od dohody, či si donesiete modelku. S modelkou 4 osoby/školenie, bez modelky 8os./školenie.

Školí sa v Salone Deluxe/ NUGENESIS v Hrubej Borši na Golfovej  ulici č.400/81D. GOLFSTREET KOMPLEX (detske ihrisko je pred budovou, kaviareň na rohu) Na školení má možnosť každý absolvent si zakúpiť materiál s 5%-nou zľavou. Zľava sa však nevzťahuje na cenovo zvýhodnené balíčky.

Pre evidenciu účasti sa taktiež zmení jedna podmienka, a to, že prosíme zálohu na účet vo výške 40€. Záloha sa nevracia v prípade zrušenia účasti na poslednú chvíľu.

Je možnosť absolvovať aj individuálny kurz po dohodnutí. Cena 250€/os.

 

Takisto máme v ponuke aj ZDOBIACI seminár, na ktorom sa naučíme formy zdobenia práve v kombinácii s NUGENESIS dipom. Pre termíny, prosím o konzultaciu. Cena 160€

 

                                         

diplom                  diplom2                diplom3                diplom4

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie