ŠKOLENIA

POZOR! 

Od septembra2020 budú školenia rozdelené na 2 moduly, na tzv. 2 stupne.

Ten prvý zvládne aj začiatočník, tam sa naučíme pracovať správne na vlastných nechtoch. Bez predlžovania.

Na druhom stupni sa naučíme všetkými troma spôsobmi predľžovať nechty.

 

O svoje znalosti sa rada podelím vrámci školenia. Školenia sú pre každého záujemcu, ktorého zaujala novogeneračná technológia dipového systému, zn. NUGENESIS a chce si metódu osvojiť, resp. naučiť sa ju používať v praxi., alebo pre osoby ktoré si individuálne zakúpili set na domáce použitie a majú s modelážou problém. 

Ak ste rozhodnutá, že túto techniku zvládnete aj sama doma a viete lakovať, neváhajte, príďte sa zoznámiť s touto metódou na školení, kde sa sama presvedčíte o svojich zdatnostiach. Všetko si spolu prejdeme a naučíme sa to správne používať.

Školenie nie je akreditované štátom.

Absolvovaním školenia získava každý záujemca diplom o úspešnom ukončení vzdelávacieho seminára dipový systém NUGENESIS. Od septembra POZOR na 2 MODULY!

Cena školenia v dohodnutom termíne je 80€/90€. Maximálny počet zúčastnených sa odvíja od dohody, či si donesiete modelku. S modelkou 4 osoby/školenie, bez modelky 8os./školenie.

Školí sa v Salone Deluxe/ NUGENESIS v Hrubej Borši na Golfovej  ulici č.400/81D. GOLFSTREET KOMPLEX (detske ihrisko je pred budovou, kaviareň na rohu) Na školení má možnosť každý absolvent si zakúpiť materiál s 5%-nou zľavou. Zľava sa však nevzťahuje na cenovo zvýhodnené balíčky.

Pre evidenciu účasti sa taktiež zmení jedna podmienka, a to, že prosíme zálohu na účet vo výške 40€. Záloha sa nevracia v prípade zrušenia účasti na poslednú chvíľu.

Je možnosť absolvovať aj individuálny kurz po dohodnutí. Cena 200€/os.

 

 

                                         

diplom                  diplom2                diplom3                diplom4

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info